ROBERT DOWNEY JR.’IN KILIKTAN KILIĞA GİRDİĞİ, PARK CHAN-WOOK İMZALI “THE SYMPATHIZER” 15 NİSAN’DA BLUTV’DE

The Sympathizer

BluTV, tüm dünyanın merakla beklediği dizilerden biri olan “The Sympathizer”ı 15 Nisan’da yayına alıyor. “The Handmaiden” ve “Oldboy” filmlerinin yönetmeni Park Chan-Wook imzalı dizinin başrolünde Robert Downey Jr. ve Hoa Xuande’nın yer alıyor. Robert Downey Jr., dizide sayısız kılığa girerek izleyicileri şaşırtmaya devam ediyor.

Robert Downey Jr.
Robert Downey Jr.

Viet Thanh Nguyen’in Pulitzer ödüllü aynı adlı romanından uyarlanan The Sympathizer, Vietnam Savaşı’nın son günlerinde yarı Fransız, yarı Vietnamlı bir komünist casusun mücadelesini anlatıyor.

Güney Vietnamlı mültecilerden oluşan bir toplulukta yaşarken, topluluk hakkında gizlice casusluk yapmaya ve sadakati ile yeni hayatı arasında kalan bir adamın mücadelesini konu alan dizi casusluk gerilimi ve kültürlerarası bir hiciv olarak tanımlanıyor.

Sandra Oh

Park Chan-wook ve Don McKellar’ın yapımcılığını üstlendiği The Sympathizer’ın oyuncu kadrosunda Robert Downey Jr., Hoa Xuande, Fred Nguyen Khan, Toan Le, Phanxine, Vy Le, Ky Duyen, Kieu Chinh, Duy Nguyen, Alan Trong, Emmy® ödülü sahibi Sandra Oh yer alıyor. Yedi bölümden oluşan dizide Robert Downey Jr. birden fazla karakterle izleyici karşısına çıkıyor.

The Sympathizer 15 Nisan’da BluTV’de!

Diğer Yazılar: FikriSinema
KAZIM KOYUNCU’YA DOĞUMGÜNÜ HEDİYESİ
Engin Hepileri‘nin Kazım Koyuncu‘yu canlandıracağı “Yağmur-Kıyamet Çiçeği” filmi Kazım Koyuncu’nun doğumgünü olan...
Devamını Okuyun
Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir