KAYAHAN’IN HAYATI FİLM OLUYOR!

Sanatçı Kayahan’ın kızı Beste Açar, katıldığı bir televizyon programında babasının hayatını konu alan film ile ilgili açıklamalarda bulundu. Açar, Kayahan’ı oynamasını istediği isimleri de açıkladı.

Sanatçı Kayahan’ın hayatını konu alan film için hazırlıklar devam ediyor. Sanatçının kızı Beste Açar film hakkında açıklamalarda bulundu. Aramızda Kalmasın programında konuşan Açar, filmde yer almasını düşündüğü isimleri açıkladı.

ÇEKİMLER MAYIS’TA

Açar, “Filmin hikayesi ortaya çıktı şimdi de yapımcılarla görüşüyoruz. Büyük ihtimalle mayıs ayında çekimlere başlayacağız. 1969 ile 1990 yılları arasındaki babamı anlatacağız. Nasıl Kayahan oldu ve hangi yollardan geçtiğini kimse bilmiyor” dedi.

Eda Ece’yi çok beğendiğini dile getiren Beste Açar “Eğer olursa ona bir teklif gidecek bizim tarafımızdan. Kabul ederse beni oynamasını çok isterim” ifadelerini kullandı.

YİĞİT KİRAZCI OYNAYABİLİR

Açar, “Babam için daha ‘tamam’ dediğimiz biri yok ama Yiğit Kirazcı diye düşünmüştük aslında. Çenesinde gamze olması, saçlarının kıvırcık ve zayıf olmasıyla babamın gençlik hallerini andırıyor. Taner Ölmez de olabilir. İpek Açar Kömürcü de projeden haberdar” dedi.

(Kaynak: BirGün)

Diğer Yazılar: FikriSinema
ENGELSİZ FİLMLER FESTİVALİ BAŞLIYOR!
Engelsiz Film Festivali, Türkiye ve dünya sinemasından oluşturduğu zengin programıyla 20-26 Ekim’de...
Devamını Okuyun
Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir