TIM BURTON İMZALI BEETLEJUICE 2’DEN İLK GÖRSELLER YAYINLANDI

Duyurulduğu günden beri merakla beklenen Tim Burton imzalı Beetlejuice 2, Eylül’de sinemaseverlerle buluşacak. Tanıtım çalışmalarını başlatan Warner Bros. Discovery, filmden ilk görselleri paylaştı.

Beetlejuice 2, Orijinal Ekibi Bir Araya Getiriyor

Beetlejuice Beetlejuice adını taşıyan devam filmi, orijinal ekibi yeniden bir araya getiriyor. Michael Keaton, Winona Ryder ve Catherine O’Hara‘nın ilk filmdeki rollerini tekrarladığı devam filminin kadrosuna katılan yeni isimler Jenna Ortega, Justin Theroux, Monica Bellucci ve Willem Dafoe.

Tim Burton’dan ‘Beterböcek’ İtirafı

Tim Burton, devam filminde; havalı gençten ezik bir yetişkine dönüştüğü kendi yolculuğundan esinlendiğini açıkladı.

Tim Burton, “Beetlejuice 2” ile ilgili olarak Entertainment Weekly’ye özel açıklamalarda bulundu. Burton, devam filminin kendi yaşam yolculuğundan esinlenerek, bir gençten yetişkinliğe geçişin duygusal hikayesini ele alacağını belirtti. Keaton’ın ikonik karaktere geri dönüşünün kendisi için bir korku kaynağı olduğunu itiraf eden Burton, buna rağmen oyuncu kadrosuyla yeniden bir araya gelmenin büyük bir mutluluk kaynağı olduğunu ifade etti.

Burton, devam filminin sadece nostaljik bir tekrar olmadığını, aynı zamanda karakterlerin kişisel gelişimlerini ve değişimlerini de ele aldığını vurguladı. Jenna Ortega’nın canlandırdığı Astrid karakterinin hikayeye yeni bir boyut getirdiğini ve filmin duygusal derinliğini artırdığını sözlerine ekledi.

Burton, “Yıllar sonra kendi yolculuğunuza çıkıyorsunuz, havalı bir gençten ezik bir yetişkine dönüşüyorsunuz ve ikisi arasında gidip geliyorsunuz. Bu da bunu duygusal hale getirdi ve bir temel oluşturdu. Yani beni gerçekten içine çeken şey buydu” diye açıkladı.

Diğer Yazılar: FikriSinema
“YURT”A FRANSA’DAN EN İYİ FİLM ÖDÜLÜ!
Nehir Tuna’nın yazıp yönettiği, yapımcılığını Tanay Abbasoğlu’nun üstlendiği “Yurt”, Fransa’nın Rhône-Alpes bölgesinde düzenlenen Annonay İlk...
Devamını Okuyun
Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir