RYAN GOSLING VE EMILY BLUNT’IN YER ALDIĞI “DUBLÖR” FİLMİNİN ANA AFİŞİ PAYLAŞILDI!

Son olarak Barbie filmiyle gündeme gelen Ryan Gosling ile Oppenheimer filminin yıldızı Emily Blunt’ın başrolde olduğu “Dublör” filminin ana afişi yayımlandı.

“Dublör”, Suikast Treni, Deadpool 2, Sarışın Bomba ve Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw’ın başarılı yönetmeni ve John Wick, Önemsiz Biri ve Vahşi Gece’nin yapımcısı David Leitch’in, şimdiye kadarki en kişisel filmi. Komik, sürükleyici, yıldızlarla dolu heyecan verici bir film olan “Dublör”, aksiyon filmlerine ve onları yapan ama çoğu zaman değerleri yeterince anlaşılmayan çalışkan dublör ve kamera arkası ekibine adanmış bir aşk mektubu.

Ryan Gosling ve Emily Blunt

Ryan Gosling ve Emily Blunt’ı başrole taşıyan filmde, fiziksel ve zihinsel sağlığına odaklanmak için bir yıl önce işi bırakmış, ancak eski sevgilisi Jody Moreno tarafından yönetilen yüksek bütçeli bir stüdyo filminin yıldızının kaybolmasıyla tekrar göreve çağrılan Colt Seavers’i izleyeceğiz.

Filmde acımasız yapımcı Gale (Emmy ödüllü Hannah Waddingham; Ted Lasso), yıldız Tom Ryder’ın (Altın Küre ödüllü Aaron Taylor-Johnson; Bullet Train Suikast Treni) kaybolmasını stüdyo ve medyadan gizlemeye çalışırken, Colt, Jody’yi geri kazanmak için filmin en çılgın aksiyon sahnelerini gerçekleştirir. Ancak kayıp yıldızın etrafındaki gizem derinleştikçe, Colt kendini bir dublörün yüzleştiği herhangi bir tehlikeden çok daha karanlık bir suç komplosunun içinde bulacak.

1980’lerin popüler TV dizisinden ilham alınan Dublör filminde ayrıca Winston Duke (Black Panther serisi) ve Oscar Ödülü adayı Stephanie Hsu (Her Şey Her Yerde Aynı Anda) oynuyor.

Hobbs & Shaw’un senaristi Drew Pearce tarafından kaleme alınan Dublör filminin yapımcılığını, 87North şirketi adına Kelly McCormick (Suikast Treni, Önemsiz Biri, Sarışın Bomba) ve David Leitch, Entertainment 360 adına ise Ryan Gosling ve Guymon Casady (Game of Thrones, Steve Jobs) üstleniyor. Filmin idari yapımcılığı, Drew Pearce, Entertainment 360’dan Geoff Shaevitz ve orijinal Fall Guy televizyon dizisinin yaratıcısı Glen A. Larson tarafından yapılıyor.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir