“MAYMUN ADAM”IN TÜRKÇE ALT YAZILI YENİ FRAGMANI PAYLAŞILDI!

Oscar adayı Dev Patel (Lion, Slumdog Millionaire), bir adamın annesini öldüren ve sistematik olarak yoksulları ve güçsüzleri mağdur etmeye devam eden yozlaşmış liderlere karşı intikam arayışını konu alan; bir aksiyon gerilim filmiyle güç gösterisi içeren ilk yönetmenlik denemesine imza atıyor.

Maymun Adam gücü ve cesareti temsil eden bir simge olan Hanuman efsanesinden ilham alıyor. Patel, geceler boyu goril maskesi takarak dövüldüğü bir yeraltı dövüş kulübünde kıt bir yaşam sürdüren isimsiz bir genç adam olan Kid’i canlandırıyor. Kid, para karşılığında daha popüler dövüşçüler tarafından kanlı bir şekilde dövülen bir genç adamdı.

Yıllar süren bastırılmış öfkenin ardından Kid, şehrin kötü niyetli seçkinlerinin yaşadığı bölgeye sızmanın yolunu keşfeder. Çocukluk travması alevlendikçe, gizemli bir şekilde yaralı elleri, ondan her şeyi alan adamlarla hesaplaşmak için bir intikam süreci başlatır.

Heyecan verici, muhteşem dövüş ve kovalamaca sahneleriyle dolu Maymun Adam, orijinal hikayesinden Dev Patel tarafından yönetiliyor. Senaryosu ise Paul Angunawela ve John Collee’yle (Master and Commander: The Far Side of the World) birlikte hazırlanıyor.

Filmin uluslararası oyuncu kadrosunda Sharlto Copley (District 9), Sobhita Dhulipala (Made in Heaven), Pitobash (Million Dollar Arm), Vipin Sharma (Hotel Mumbai), Ashwini Kalsekar (Ek Tha Hero), Adithi Kalkunte (Hotel Mumbai), Sikandar Kher (Aarya) ve Makarand Deshpande (RRR) yer alıyor.

Maymun Adam’ın yapımcılığını Dev Patel, Jomon Thomas (Hotel Mumbai, The Man Who Knew Infinity), Oscar ödüllü Jordan Peele (Nope, Defol), Win Rosenfeld (Candyman, Hunters serisi), Ian Cooper (Nope, Us), Basil Iwanyk (John Wick serisi, Sicario filmleri), Erica Lee (John Wick serisi, Silent Night), Christine Haebler (Shut In, Bones of Crows) ve Anjay Nagpal (Bombshell, Greyhound’un baş yapımcısı) üstleniyor.

Diğer Yazılar: FikriSinema
HALUK BİLGİNER VE YASEMİN ALLEN’LI TÜRK DEDEKTİF İLK KEZ VE SADECE TV+’TA
Türkiye’nin süper içerik platformu TV+, merakla beklenen Paramount ve Ay Yapım ortak...
Devamını Okuyun
Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir