“KİNGDOM OF THE PLANET OF THE APES”TEN YENİ FRAGMAN!

2011-2017 arasında izleyiciyle buluşan modern Maymunlar Cehennemi üçlemesiyle aynı evrende geçen “Kingdom Of The Planet Of The Apes” (Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık) filminden yeni fragman yayımlandı.

Rise of the Planet of the Apes (Maymunlar Cehennemi: Başlangıç – 2011)  ve War for the Planet of the Apes (Maymunlar Cehennemi: Savaş – 2017) final yapan modern Maymunlar Cehennemi üçlemesi yeni bir filmle geliyor.

Yönetmenliğini Wes Ball’un yaptığı “Kingdom Of The Planet Of The Apes”  (Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık) , Sezar’ın saltanatını takip eden birkaç neslin gelecekte, baskın tür olan maymunların uyumlu bir şekilde yaşarken insanların gölgede yaşamaya mecbur kaldığı bir dünyaya seyircileri davet ediyor. Filmde yeni bir zalim maymun lideri imparatorluğunu kurarken genç bir maymun, geçmiş hakkında her şeyi sorgulamasına ve hem maymunlar hem de insanlar için geleceği tanımlayacak seçimler yapmasına neden olacak dokunaklı bir yolculuğa çıkıyor.

Josh Friedman ile Rick Jaffa, Amanda Silver ve Patrick Aison’un kaleme aldığı Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık’ta Owen Teague, Freya Allan, Kevin Durand, Peter Macon ve William H. Macy başrolleri paylaşıyorlar.

Film, 24 Mayıs 2024’te sinemalarda gösterime girecek.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir