ÇAĞAN IRMAK’IN DİZİSİ ‘YARATILAN’DAN İLK FRAGMAN GELDİ!

Başrollerinde Erkan Kolçak Köstendil ve Taner Ölmez’in yer aldığı Çağan Irmak imzalı  “Yaratılan” dizisi 20 Ekim’de Netflix‘te izleyicilerle buluşacak.

Çağan Irmak’ın Instagram hesabında “Meslek hayatımda kurduğum en büyük düşlerden biri idi. Yıllardır zihnimde ve kalbimdeydi. Şimdi de sizin gözlerinize geliyor. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.” notuyla paylaştığı dizinin ilk fragmanı bugün yayımlandı:

Dünya edebiyatının klasiklerinden Mary Shelley imzalı Frankenstein’dan esinlenen “Yaratılan”,  8 bölümlük bir dizi olarak yayımlanacak. Erkan Kolçak Köstendil ve Taner Ölmez’in başrollerini  paylaştığı dizinin kadrosunda Engin Benli, Şifanur Gül, Bülent Şakrak, Sema Çeyrekbaşı, Devrim Yakut, Şehsuvar Aktaş, Durul Bazan, Macit Koper, Ekremcan Arslandağ, Ümmü Putgül ve Şennur Nogaylar yer alıyor.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Yaratılan 20 Ekim’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te.

1800’lü Yıllardan Tüm İnsanlıkla Paylaşılmak İçin Gelen Bir Anlatı

1900’lü yılların başında Bursa’dan İstanbul’a uzanan bu epik öyküde Yaratılan,  insanoğlunun en temel sorularından biri olan “ölüm ve sonrasına” odaklanıyor. Maceraperest, asi, heyecanlı ve zekası bedenine sığmayan genç tıp talebesi Ziya’nın en büyük dileği, çok iyi bir hekim olup tıbbın çare bulamadığı birçok salgın hastalığa derman olabilmektir. İstanbul’da tanıştığı delilik ve dahilik arasında duran hekim İhsan, onu bu dünyada anlayabilen tek kişi olmuştur. Birbirini bulan bu iki eksantrik ve yaralı ruh, beraber giriştikleri gizli ve yasaklı deneyin bedellerini ağır bir şekilde ödeyeceklerdir. Zira kodlarını çözmeye çalıştıkları kadim bir yazı onları adeta felaketin kapısına getirip bırakır.

Fotoğraflar: Netflix

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir