JASON STATHAM’DAN “THE BEEKEEPER / ARICI: ÖLÜM KOVANI” DÜNYA GİŞELERİNDE BİRİNCİ!

Dünyaca ünlü aksiyon oyuncusu Jason Statham’ın başrolünde olduğu THE BEEKEEPER / ARICI: ÖLÜM KOVANI filmi 12-14 Ocak hafta sonunda dünya genelinde 37.1 milyon dolar ile en çok hasılat yapan film oldu!

Film hafta sonu ABD’de 17 milyon dolar, gösterime girdiği diğer ülkelerden de 20.4 milyon dolar hasılat toplayarak diğer filmleri geride bırakmayı başardı. Seyirciler ise filme bayıldı! Filmin Rotten Tomatoes izleyici puanı %93 oldu. Snatch, Fast & Furious, Wrath of Man gibi filmlere imza atan Jason Statham’ın filmografisinde THE BEEKEEPER / ARICI: ÖLÜM KOVANI şimdiye kadar en çok beğenilen filmleri arasına girdi.

Eski bir ajan olan Adam Clay, değer verdiği insanların bir dolandırıcılık planına kurban gitmesi üzerine intikam almaya karar verir. Dolandırıcıların daha büyük bir amaca hizmet ettiğini öğrenen Clay, bu işin kökünü kazımadan rahat etmeyecektir. Fakat dolandırıcıların bilmediği şey, Adam Clay’in eski bir “Beekeeper” ajanı olduğu ve amacına ulaşana kadar kimsenin onu durduramayacağıdır.

2024 yılında Jason Statham’ın sinemalarda gösterime giren tek filmi olan, yılın ilk büyük aksiyon filmi THE BEEKEEPER / ARICI: ÖLÜM KOVANI, şimdi IMAX, ScreenX ve 4DX formatlarında, Türkçe dublaj ve altyazı seçeneğiyle sadece sinemalarda!

Diğer Yazılar: FikriSinema
34. ANKARA FİLM FESTİVALİ DÜNYA SİNEMASI PROGRAMI AÇIKLANDI!
Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfı tarafından düzenlenen 34. Ankara Film Festivali Dünya Sineması programı açıklandı! ...
Devamını Okuyun
Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir