Harrison Ford Uçak Kazası Geçirdi

NO SALES OR SYNDICATION ALLOWED without the prior approval from Ina Treciokas at Slate PR. (310) 461-0102, (310) 691-6225 (cell) ina@slate-pr.com.--LOS ANGELES, CA. NOVEMBER 10, 2013--Actor Harrison Ford talked about his current movies and Oscar contending roles. (Kirk McKoy / Los Angeles Times.)

Star Wars, Indiana Jones gibi efsanevi filmler ile hafızalarımızda yer edinen, 72 yaşındaki ünlü aktör Harrison Ford, uçak kazası geçirdi.

Harrison Ford Uçak 2

Perşembe öğleden sonra Santa Monica belediye Havalimanından kalkış  yapan Ford, iki kişilik tek motorlu bir uçak kullanıyordu.Kalkışın hemen ardından yerel saat ile 14.25’te Los Angeles kentindeki Penmar adlı golf sahasına düştü. Ryan PT-22 Recruit model, İkinci dünya savaşından kalma eğitim uçağının mekanik bir arızadan dolayı düştüğü tahmin ediliyor.

Başında kesikler bulunan Ford’un şuurunun yerinde olduğunu ve bacağının kırılmış olabileceği  açıklandı.Kazadan birkaç saat sonra ünlü aktör’ün oğlu Ben Ford, Twitter üzerinden paylaştığı mesajında, babasının sağlık durumunun iyi olduğu bilgisini hayranları ile paylaştı.

Chef Ben Ford

Ünlü aktör Ford’un uçuş lisanslı ve deneyimli  bir pilot olduğu biliniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir