BLUTV VE A24’TEN SES GETİRECEK ANLAŞMA!

BluTV ile son dönemin en çok konuşulan yapımlarının ardındaki prodüksiyon ve dağıtım şirketi A24 arasında ses getirecek bir anlaşma imzalandı. BluTV işbirliklerine bir yenisini daha ekleyerek A24’ün merakla beklenen yapımlarını izleyicisi ile buluşturacak.

Kısa sürede tüm dünyada yükselişe geçen A24 yapım şirketi, yakın zamanda Oscar’da 50 adaylığın 16’sını kazandı. Sinemadaki başarısını televizyona da aktaran şirket Euphoria gibi ikonik bir hale gelen ve BluTV’de izleyici karşısına çıkan dizilerle yükselişe geçti.

A24 ile imzalanan anlaşmaya göre birçok dizi, film ve belgeselleri Türkiye’de yalnızca BluTV aracılığıyla yayına girecek. Anlaşma kapsamında ilk olarak özellikle performansları çok merak edilen, performansıyla Golden Globe’a aday gösterilen Emma Stone ile Nathan Fielder ve Benny Safdie’nin başrolünü üstlendiği A24’ün ezberleri bozacak yeni dizisi ‘The Curse’  BluTV kütüphanesindeki yerini alacak.

2024 Ocak ayı itibariyle BluTV’den izlenebilecek The Curse’ün ardından yıl içerisinde Dreaming Whilst Black ve Such Brave Girls yayına girecek. A24’ün merakla beklenen filmleri Never Goin’ Back, SliceThe Death of Dick LongAll Dirt Roads Taste of SaltFalse PositiveLow Tide da BluTV’deki yerini alacak. Ayrıca Val ve De Palma isimli belgeseller de izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Dereaming Whilst Black
Such Brave Girls

‘Hikayeyi Takip Et’ diyen BluTV, kullanıcıları için peşinden gidilecek, seyir zevki yüksek yapımları yayına almaya devam ediyor.

Diğer Yazılar: FikriSinema
KOCAELİ FİLM FESTİVALİ’NDE ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU
T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı katkılarıyla gerçekleşen ve festival direktörlüğünü Azer Şelte’nin...
Devamını Okuyun
Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir