BERKUN OYA İMZALI “KUVVETLİ BİR ALKIŞ” 29 ŞUBAT’TA NETFLİX’TE

Netflix, “Bir Başkadır” ve “Cici”nin yaratıcısı Berkun Oya’nın yeni mini dizisi “Kuvvetli Bir Alkış”ın yayın tarihini paylaştı.

Başrollerinde Aslıhan Gürbüz, Fatih Artman ve Cihat Süvarioğlu’na yer veren mini dizi, anne, baba ve çocuktan oluşan bir çekirdek ailenin on yıllara yayılan yolculuğunu, birbirleriyle ve onları çevreleyen toplumla çatışmalarını kendine özgü bir evren yaratarak anlatıyor. Çekirdek aile tanımının alışılmış tüm gerekliliklerini tamamlayarak mutlu son finaline ulaşmış gibi görünen bir çift, henüz portakalda vitamin olduğu zamanlara güçlü bir özlemle bağlı olan ve varoluşun doğasını sorgulayan çocuklarının aralarına katılmasıyla birlikte bu sıra dışı hikayenin temelini oluşturuyor.

Dizinin kadrosunda yer alacak diğer oyuncular ise Ali C. Ongun, Cengiz Bozkurt, Devrim Yakut, Eyüp Mert İlkis, Güneş Sayın, İpek Türktan, Kayra Orta, Menderes Samancılar, Murat Kılıç, Mustafa Karakoyun, Nur Sürer, Özlem Tokaslan, Rezdar Taştan, Serra Arıtürk, Settar Tanrıöğen, Uraz Kaygılaroğlu ve Zeynep Ocak.

Krek Film’in yapımcılığını üstlendiği Berkun Oya imzalı dizi, 29 Şubat’ta tüm dünyada Netflix izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Diğer Yazılar: FikriSinema
67. CANNES FİLM FESTİVALİ’NİN AÇILIŞ FİLMİ BELLİ OLDU!
67. Cannes Film Festivali’nin açılış filmi belli oldu! 67.si 14-25 Mayıs tarihleri...
Devamını Okuyun
Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir