Glass Filminden Yeni Afiş Yayınlandı!

Yönetmen koltuğunda M. Night Shyamalan, başrollerinde Bruce Willis, Samuel L. Jackson ve James McAvoy’un yer aldığı Glass filminden yeni afiş yayınlandı.

M. Night Shyamalan, iki orijinal yapıtı – 2000 yılından Ölümsüz (Unbreakable) ve 2016 yılından Parçalanmış (Split) hikayelerini – yepyeni bir gerilimde bir araya getiriyor: Glass

Ölümsüz filminde rol alan Bruce Willis, David Dunn rolünde, Samuel L. Jackson ise takma adı olan Bay Glass olarak geri dönüyor. James McAvoy, Parçalanmış filmindeki Kevin Wendell Crumb rolü ve içinde barındırdığı farklı karakterleriyle rolüne devam ederken, Canavar ile karşılaşıp hayatta kalan tek kişi Casey’i canlandıran Anya Taylor-Joy da filmde rol alıyor.

Parçalanmış’ın devamı niteliğinde olan Glass’ta Dunn, Crumb’ın Canavar kimliğinin izini sürmektedir. Bu esnada iki adam için de önemli sırları taşıyan Price’ın gölgesi ortaya çıkar.

Oyuncu ekibine Ölümsüz kadrosundan Spencer Treat Clark ve Charlayne Woodard, Dunn’ın oğlu ve Price’ın annesi olarak katılıyor. Altın Küre Ödüllü Sarah Paulson (American Horror Story) da ekipte yer alıyor. Bu dünyaca ünlü gişe rekoru kıran filmler Shyamalan ve onun iki Universal filminin yapımını da üstlenen Jason Blum imzası taşıyor.  Glass’ın yapımcı ekibinde Ashwin Rajan, Marc Bienstock ve Steven Schneider baş yapımcılar olarak yer alıyor.

Diğer Yazılar: FikriSinema
‘’SİNEMAMIZIN YÜZÜ’’ ÖZEL ÖDÜLÜ TÜRKAN ŞORAY VE KADİR İNANIR’A TAKDİM EDİLİYOR
30. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali, Cumhuriyet’in 100. Yılında ‘’Sinemamızın Yüzü’’ ödülüyle çok özel...
Devamını Okuyun
Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir