PAST LIVES ve FERRARI’NİN TÜRKİYE VİZYON TARİHLERİ BELLİ OLDU!

Bu yılın çok beğenilen filmlerden biri olan “Past Lives”ın ve merakla beklenen filmlerinden biri olan “Ferrari”nin Türkiye’deki gösterim tarihleri belli oldu.  

Michael Mann‘in yönetmenliğini yaptığı, Adam Driver‘ın ünlü otomobil markası Ferrari’nin kurucusu Enzo Ferrari‘ye hayat verdiği filmin Türkiye vizyon tarihi belli oldu. Ferrari, 22 Aralık’ta ülkemizdeki sinemalarda gösterime girecek.

Heat, The Insider, Ali, Collateral gibi filmlerin reji koltuğundaki usta sinemacı Michael Mann sekiz yıl aradan sonra Enzo Ferrrari’nin hikâyesiyle sinemaya dönüyor. 

Adam Driver’ın Enzo Ferrari’ye hayat verdiği Ferrari filmi, ünlü spor araba markasının ve onun kurucusu Enzo Ferrari’nin hikâyesini, 1957 yazında İtalya’da düzenlenen ve bir felaketle sonuçlanan Mille Miglia yarışı üzerinden anlatıyor.

Oyuncu kadrosunda Penelope Cruz, Shailene Woodley, Sarah Gadon, Patrick Dempsey, Jack O’Connell gibi isimlerin de yer aldığı Ferrari22 Aralık‘tan itibaren  izleyiciyle buluşacak.

Sundance Film Festivali‘ndeki ilk gösteriminden itibaren övgüyle karşılanan ve çok beğenilen Celine Song imzalı “Past Lives” (Başka Bir Hayatta) filmi, Türkiye’deki sinemalarda 8 Aralık‘tan itibaren seyirciyle buluşacak.

Hayatları farklı yönlere giden iki yakın çocukluk arkadaşı Nora ve Hae Sung’un, yıllar sonra yeniden bir araya gelmelerini konu edinen Past Lives‘ın başrollerinde Greta Lee ve Teo Yoo yer alıyor. İkiliye John Magaro‘nun eşlik ettiği filmin yönetmen koltuğunda ise filmin senaryosunu da kaleme alan Celine Song oturuyor. A24 ve CJ ENM‘nin ortak yapımcılığını üstlendiği ve ödül sezonunda adından söz ettirmesi beklenen film, ülkemizde ise CJ ENM dağıtımcılığında 8 Aralık‘ta sinemalarda gösterime girecek.

Diğer Yazılar: FikriSinema
35. MÜNİH TÜRK FİLM GÜNLERİ BAŞLADI
Münih’te düzenlenen 35. Türk Film Günleri, Çarşamba günü yapılan açılış töreni ve...
Devamını Okuyun
Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir