MURAT GÖĞEBAKAN’IN HAYATI SİNEMA PERDESİNE GELİYOR

Yapımını CNS Production ve HM Production’ın üstlendiği Murat Göğebakan’ın yaşam öyküsünü sinema perdesine taşıyacak “Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı” filminin teaserı ve afişi yayımlandı. 8 Aralık’ta vizyona girmeye hazırlanan filmin yönetmenliğini Ali Ayyıldız üstlenirken, senaryosu Ali Ayyıldız,  Lütfi Albayrak ve Sezgin Irmak imzası taşıyor, Göğebakan’ı ise Burak Sevinç canlandırıyor.

Murat Göğebakan’ın zorluklarla dolu hayatında yaşadığı engellere rağmen başını dik tutarak sürdürdüğü mücadelesi, hastalığı ve derin yara aldığı aldatılma hikayesi müzik kariyeriyle birlikte harmanlanarak beyaz perdeye aktarılacak.

KANSERİ YENDİM, İHANETİ YENEMEDİM”

Murat Göğebakan’ı canlandıran Burak Sevinç’e, Tuvana Türkay ve Hande Soral‘ın eşlik ettiği filmin oyuncu kadrosunda Merve Kansu, Necmi Yapıcı, Feride Çetin, Levent Tülek, Durukan Çelikkaya, Faruk Pakiş, Güney Kılınç yer alıyor. Sanatçının hayatındaki dönüm noktalarını ve yaşama tutunma çabasını gözler önüne serecek olan filmin en dokunaklı yanı ise ‘Kanseri yendim, ihaneti yenemedim’ sözleriyle açıklanıyor.

Kral FM’in medya sponsoru olduğu “Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı” 8 Aralık’ta sinemalarda.

Diğer Yazılar: FikriSinema
Çağıl Nurhak Aydoğdu Kılıç Röportajı
Hem Altın Koza Film Festivali’nden hem de Malatya Film Festivali’nden ödüllerle dönen,...
Devamını Okuyun
Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir