John Wick’in Dönüş Tarihi Belli Oldu

İlk filmden hatırladığımız üzere, John Wick eski bir kiralık katildir. Karısının hastalığı nedeniyle ölmesi onu derinden etkiler. Rus mafyası arabasını çalıp, karısından ona hatıra kalan köpeği öldürür. Bunun üzerine Wick intikam yemini eder ve bunu ona yapanları ödetmeye karar verir.

2015 başlarında, yönetmenler Chad Stahelski ve David Leitch ikinci bir film olacağını kesinleştirmişlerdi ancak gösterim tarihi belli olmamıştı. Geçtiğimiz günlerde Exhibitor Relations’ın twitterda yaptığı duyuruyla John Wick 2’nin A.B.D’deki gösterim tarihinin 10 Şubat 2017 olduğu netleşti.

Kesinleşen oyuncular arasında Keanu Reeves, Common, Bridget Moynahan, Ian McShane, Lance Reddick ve John Leguizamo yer alıyor. Geçtiğimiz yıl sonu, the Matrix’in Morpheus’u başarılı, siyahi aktör Laurence Fishburne’nünde kadroya dahil olduğu duyurulmuştu. Devam filminin yönetmeni ise Chad Stahelski olacak.

İkinci filmde Keanue, New York sokaklarının yanı sıra Roma sokaklarında da boy gösterecek. Çekimlerine geçtiğimiz Ekim’de Manhattan’da başlanan filmin aksiyon sahnelerini merakla bekliyoruz.

Kaynak: Haber Exhibitor Relations’in haberi baz alınarak Yelda Azer tarafından derlenmiştir.

Diğer Yazılar: FikriSinema
BERKUN OYA İMZALI “KUVVETLİ BİR ALKIŞ” 29 ŞUBAT’TA NETFLİX’TE
Netflix, “Bir Başkadır” ve “Cici”nin yaratıcısı Berkun Oya’nın yeni mini dizisi “Kuvvetli...
Devamını Okuyun
Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir