İBRAHİM BÜYÜKAK VE YASEMİN SAKALLIOĞLU’NU BULUŞTURAN ‘MUTLUYUZ’ FİLMİNDEN İLK TEASER YAYINLANDI!

İbrahim Büyükak ve Yasemin Sakallıoğlu’nu bir çift komedisinde buluşturan ‘Mutluyuz’ filmi için geri sayım başladı. 29 Aralık’ta vizyonda sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanan filmden ilk teaser yayınlandı.

25 Film’in yapımcılığını üstlendiği, İbrahim Büyükak’ın yazıp, aynı zamanda yönetmen koltuğuna oturduğu, başrollerini Yasemin Sakallıoğlu ile paylaştığı aile komedisi ‘Mutluyuz’ 29 Aralık’ta vizyona girmeye hazırlanıyor. Ayrılmak üzere olan bir çiftin eğlenceli hikayesini sinemaseverlerle buluşturacak filmden ilk teaser yayınlandı. Yayınlanan teaserda İbrahim Büyükak’ın canlandırdığı Ferhat karakteri ile Yasemin Sakallıoğlu’nun hayat verdiği Aslı karakterini çift terapisinde görüyoruz. Çiftin komik ve eğlenceli anlarının gözler önüne serildiği tanıtımda filmde herkesin kendi ilişkisinden bir parça bulacağının ilk sinyalleri veriliyor.

İbrahim Büyükak ve Yasemin Sakallıoğlu’nun başrollerinde olduğu filmde onlara Başak Parlak, Anıl İlter, Tolga Evren, Rahmi Dilligil, Buse Kara, Efe Deprem, Banu Fotocan, Camilla Duarte Çakır eşlik ediyor.

Yakın arkadaş olan Ferhat ve Aslı, sevgilileri tarafından talihsiz bir şekilde terk edildikten sonra beraber olmaları gerektiğini anlarlar. Evliliklerinin üçüncü yılında ise ilişkileri adına işler artık yolunda gitmemektedir. Ferhat, Aslı’ya tatile çıktıklarını söyleyerek, ilişkilerine iyi gelmesi umuduyla Aslı’yı çift terapisi yapılan bir otele götürür. Aslı ile Ferhat’ın başka çiftler ile katıldıkları bu terapi, komik ve eğlenceli bir maceraya dönüşecektir.

Sinemaseverleri eğlenceli bir çift komedisine davet eden ‘Mutluyuz’ filmi 29 Aralık’ta sinemalarda…

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir