GUCCI VE MUBI ORTAKLIĞINDA YENİ BİR BELGESEL: “WHO IS SABATO DE SARNO? – A GUCCI STORY” ŞİMDİ MUBI’DE

Aktör ve marka elçisi Paul Mescal’ın seslendirdiği, Gucci’nin yeni kreatif direktörü Sabato De Sarno’yu seyirciye tanıtan belgesel, MUBI’de gösterime girdi. 

Ariel Schulman ve Henry Joost tarafından çekilen WHO IS SABATO DE SARNO? – A GUCCI STORY belgeseli, moda evinin yeni Kreatif Direktörü Sabato De Sarno‘nun ilk defilesi olan “Gucci Ancora” defilesinin yaratılışına eşsiz bir bakış atıyor. 15 Mart 2024’te dünya çapında özel olarak MUBI’de gösterime giren, aktör ve marka elçisi Paul Mescal’in seslendirdiği 20 dakikalık kısa film, Gucci dünyasına benzersiz bir yolculuk vaat ediyor.

Kreatif Direktör Sabato De Sarno’nun Gucci için hazırladığı açılış koleksiyonuyla WHO IS SABATO DE SARNO? – A GUCCI STORY, efsanevi moda evinin vizyoner dünyasını keşfe çıkartıyor. Belgesel daha önce hiç görülmemiş görüntülerle podyumun sınırlarını aşan samimi bir anlatı dokuyor. Ekip çalışmasının temel bir değer olduğunu vurgulayan film, Sabato De Sarno ve ekibinin işbirlikçi çabalarını sergiliyor ve yaratıcı sürecin ardındaki kolektif tutku ve bağlılığın altını çiziyor. Gucci Ancora’yı şekillendiren anlatılmamış hikayelere benzersiz bir bakış açısı sunan film, Gucci’nin yeni kreatif direktörünün kişisel deneyimini paylaşarak, ikonik markaya yönelik tutkularını ve vizyonunu açığa çıkarıyor.

İzleyiciler Gucci Ancora’yı dünyanın her yerinde deneyimleyebilecek

Koleksiyonun mağazalara gelişiyle birlikte, Gucci dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirlerde yer alan dükkanlarında gösterimlere ev sahipliği yapacak. Böylelikle izleyicilerin Gucci Ancora’yı büyük perdede de deneyimlemelerine olanak tanıyacak. Moda ve lüks sektöründe bir ilk gerçekleştirilerek, filmin Apple Vision Pro’da izlenebilecek özel bir versiyonu da sunulacak. Ayrıca Gucci’nin Air France partnerliği sayesinde WHO IS SABATO DE SARNO? – A GUCCI STORY nisan ayı boyunca havayolu şirketinin tüm uçuşlarında gösterilecek.

WHO IS SABATO DE SARNO? – A GUCCI STORY filminin fragmanı: 

https://mubi.com/tr/films/who-is-sabato-de-sarno-a-gucci-story/trailer

 Gucci Hakkında

1921 yılında İtalya’nın Floransa kentinde kurulan Gucci, dünyanın önde gelen lüks markalarından biridir. House’un yüzüncü yıl dönümünde Gucci, yaratıcılığı, İtalyan işçiliğini ve yeniliği kutlarken lüksü yeniden tanımlamaya devam ediyor. Gucci, moda, deri ürünler, mücevher ve gözlük alanında ünlü markaları yöneten küresel lüks grup Kering’in bir parçasıdır. Gucci hakkında daha fazlasını www.gucci.com adresinden keşfedebilirsiniz.

Diğer Yazılar: FikriSinema
ALTIN KOZA FİLM FESTİVALİ BAŞLIYOR
İlki 1969 yılında Altın Koza Film Şenliği adıyla düzenlenen ve 1973 yılına...
Devamını Okuyun
Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir