“BURSA BÜLBÜLÜ” 6 EKİM’DE SİNEMALARDA!


Ata Demirer‘in senaryosunu yazıp, aynı zamanda başrolünde yer aldığı “Bursa Bülbülü” filmi zengin kadrosu ve renkli hikayesiyle 6 Ekim’de sinemalarda!

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, Hakan Algül’ün yönetmen koltuğunda oturduğu rengarenk kadrosu, albümü satış rekorları kıran müzikleri ve sürprizlerle dolu hikayesiyle Bursa Bülbülü 6 Ekim’de sinemalarda vizyona girecek.

SEZONUN EN SEVİLEN FILMLERİNDEN OLAN “BURSA BÜLBÜLÜ” USTA OYUNCULUKLAR ve SÜRPRİZLERLE DOLU HİKAYESİYLE SİNEMALARDA!

Gazino kültürünün hala revaçta olduğu 1980’lerde, Bursa’da bir çay bahçesinde şarkıcılık yapan ve en büyük tutkusu kaset çıkarmak olan Cengiz’in hayatı Taşkın’la karşılaşmasıyla değişir. Taşkın’ın babası, dönemin ünlü bestekarı Şerafettin’in yaptığı bir bestenin kaseti için çok iyi bir çıkış olacağını düşünerek ağabeyinden borç alan Cengiz’in bu süreçte Taşkın ve Taşkın’ın kız kardeşi Arzu ile yaşadığı birbirinden talihsiz olaylar zinciri izleyenlere keyifli ve eğlenceli anlar yaşatacak.

Filmde Ata Demirer’in yanı sıra, Cem Gelinoğlu, Özge Özacar, Tarık Papuçcuoğlu ve Melek Baykal başta olmak üzere Celil Nalçakan, Toygan Avanoğlu, Berkay Tulumbacı, Seda Türkmen, Aycan Koptur, İnci Şen, Hakan Akın, Seçil Mutlu, Erkan Taşdöğen, Murat Kılıç, Neslihan Arslan, Ramiz Mullamusa, Cem Zeynel Kılıç, Bedir Bedir, Erkan Üçüncü, Uğur Arda Başkan, Muharrem Türkseven, Cem Cücenoğlu, Kerem Alp Kabul, Emre Şen, Mert Asker, Irmak Ecem Aydemir gibi birçok önemli isim yer alıyor.

Diğer Yazılar: FikriSinema
MARTIN SCORSESE’NİN BİR SONRAKİ FİLMİNDE YİNE DICAPRIO VAR
Killers of the Flower Moon (Dolunay Katilleri) filmi bu cuma vizyona girecek...
Devamını Okuyun
Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir