AL PACINO, YENİDEN MAFYA BABASI ROLÜYLE GELİYOR!

Hollywood’un usta oyuncularından Al Pacino, yeni bir gangster filmiyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. “The Godfather” ve “Scarface” gibi mafya filmleriyle gönlümüzde yer edinen Al Pacino’yu bir kez daha mafya babası rolünde izleyeceğiz.

Al Pacino'nun sıradaki projesi belli oldu: Yeniden mafya babası rolünde

Deadline’ın haberine göre; Al Pacino, yeni suç filmi Captivated‘ın başrolü için imza attı. Oscar, Emmy ve Altın Küre ödüllü Al Pacino’yu gangsterler dünyasına geri getiren filmin oyuncu kadrosunda Katie Holmes ve Toby Kebbell da rol alacak.

Joey Stanton ve Nick de Graffenreid'ın yönetici yapımcı olarak çalıştığı ve çekimleri İtalya'da yapılan 'Captivated' gerçek bir hikayeden uyarlanıyor. Saro Mammoliti film için "50 yıldır sesi duyulmayan bir kişinin hikayesini her yönden anlatıyor" yorumunu yapıyor.

1973 yılında geçen film, dünyanın en zengin adamlarından biri olan Jean Paul Getty‘nin torununu kaçıran Saro Mammolitti’nin hikayesine odaklanıyor. Mammoliti’nin fidye pazarlıkları sırasında kurbanın annesine aşık olmasıyla hikaye çok ilginç ve tehlikeli bir hâl almaya başlıyor.

Yönetmenliğini Dito Montiel‘in üstlendiği, senaryosunu Robin Shushan ve Mammoliti‘nin kaleme aldığı filmin çekimlerinin bu kış İtalya’da yapılması planlanıyor.

Diğer Yazılar: FikriSinema
Zafere Hücum – Biyografi Dosyası
Rush: Formula 1 Tutkusu Apollo 13, A Beautiful Mind, Forest/Nixon ve Cinderella...
Devamını Okuyun
Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir