12. ULUSLARARASI SUÇ VE CEZA FİLM FESTİVALİ’NİN PROGRAMI AÇIKLANIYOR

18-24 Kasım 2022 tarihleri arasında GAİN Medya ana sponsorluğunda 12. kez gerçekleştirilecek olan Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali’nin programı, 31 Ekim 2022 Pazartesi günü saat 18.30’da AKM Yeşilçam Sineması’nda açıklanacak.

Film gösterimleri 3 sinemada

Festival, Atlas 1948 Sineması, Kadıköy Sineması ve AKM Yeşilçam Sineması’nda gerçekleşecek. Akademik program ise her yıl olduğu gibi İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde yapılacak.

GAİN Medya ana sponsorluğunda düzenlenecek olan Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali, sinema profesyonelleri ve seyircisiyle buluşacak. Sinemanın toplum için bir ayna olduğu düşüncesi ve adaletin bu aynadan yansımasının önemine olan inancı; her yıl katılan yenilikler, yeni filmler, yeni bölümler ve en önemlisi adalet ve sinema gönüllüleri bir araya gelecek. 12. Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali tam biletleri; gündüz (11.30 – 13.30) seanslarında 10 TL, akşam (16.30 – 19.00 – 21.30) seanslarında 15 TL olarak belirlendi. Festival boyunca öğrenciler tüm seanslar için sadece 7 TL’ye bilet alabilecek. 

Diğer Yazılar: FikriSinema
Yeni Harry Potter Filmi İle İlgili Söylentiler Yalanlandı
Warner Brothers, Jack Thorne tarafından sahne için yazılan Harry Potter and the...
Devamını Okuyun
Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir